Profil firmy

Naše společnost vznikla v březnu 2011 a naším cílem je poskytování profesionálního servisu v oblasti personálních a vzdělávacích služeb, který vychází z vlastních praktických zkušeností, dovedností, znalostí.
Záměrem je poskytovat komplexní podporu v celém rozsahu řízení lidských zdrojů, tj. od výběru, přípravy až po trénink zaměstnanců firem a společností z podnikatelské i nepodnikatelské sféry, včetně vysoce efektivního vzdělávání či individuálního osobnostního (soft skills) rozvoje!

S námi jste v obraze…naše motto je „poznáním k proměně"

Nabídku vzdělávání stále rozšiřujeme podle trendů, vývoje na trhu a požadavků našich klientů. Nabízíme tak moderní metody, formy i postupy rozvoje firem v oblasti řízení lidských zdrojů.

Náš způsob práce - firemní hodnoty


ODBORNOST

Uvědomujeme si, že přesné pochopení přání a potřeb klienta je základem kvalitní služby. Proto jsou všichni členové našeho týmu erudovaní odborníci, kteří získali své profesní a odborné zkušenosti během působení na různých odpovídajících pracovních pozicích např. v oblasti HR, pedagogiky, andragogiky, psychologie, lékařství, managementu.

 
ZKUŠENOST
Naše služby z oblasti personálních procesů a rozvoje personálních vztahů vycházejí z moderních metod a principů, které jsme ověřili v praxi a prokázali tak jejich efektivnost a úspěšnost.

 
PROFESIONALITA
Všichni členové lektorského týmů jsou vedeni k vysoké míře loajality, flexibility, pečlivosti a diskrétnosti vůči klientům. Prioritou je pro nás dlouhodobý a partnerský vztah s klienty, založený na důvěře, etice, ochraně a podpoře zájmů a cílů klienta.

 
Vzdělávací programy jsou zaměřeny na rozvoj využití potenciálu jednotlivců a týmů. Všechny tréninky jsou vedeny zkušenými a kvalitními lektory, kteří využívají efektivní metody výuky. Kurzy a semináře mají zakázkový charakter. Znamená to tedy, že každý z kurzů je vždy koncipován a jeho obsah vytvářen podle potřeb právě Vaší společnosti.

 
Naše školení zaměřující se na maximální využití v praxi Vám zvyšují odbornost, šetří čas a peníze a přispívají k Vašemu profesnímu a organizačnímu úspěchu.