Reference

Spolupracujeme s velkými firmami, malými soukromníky i jednotlivci. Níže uvádíme jen pár subjektů se kterými jsme již měli čest spolupracovat. Neděláme rozdíl mezi velkými a malými, pro nás jsou všichni lidé velcí a v tomto duchu pracujeme.
Pojďme společně spolupracovat!

Firmy

ARIES, a.s. 
Batist Medical, a.s.
Bohemia Spedition, s.r.o.
Cortex, s.r.o.
ČEVAK, a.s.
ČEZ, a.s.
Doppler CZ spol. s r.o.
Dopravní podnik města České Budějovice, a.s.
Dymat s.r.o.
E.ON Česká republika, s.r.o.
Employment Service, a.s.                                                                 jsme členy JHK
ENGEL strojírenská spol. s r.o.
Fontea a.s. Czech Republic
GASTRO ZÁRUBA M&K a.s.
HASIT Šumavské vápenice a omítkárny, s.r.o.
Hertin, s.r.o.
Hospodářská komora ČR
LB Cemix, s.r.o.
LEDAX o.p.s.
Letiště CB, a.s.
MANE, s.r.o.
Medisize, CZ, s.r.o.
Petřík Borkers, a.s.
Pražské vodovody a kanalizace, s.r.o.
PRECITOOL CZ s.r.o.
Profi interier, s.r.o.
Reality Adámková, s.r.o.
SB Travel, s.r.o.
Sportcentrum Delfín, s.r.o.
THKAFFEE, s.r.o.
TMT CZECH a.s.
VAK Beroun a.s.
VODOS s.r.o.
Vzdělávací a výzkumný institut AGEL, o.p.s.
a mnoho dalších

Školní a vzdělávací instituce

Církevní gymnázium Německého řádku Olomouc
CPDM, o.p.s. Český Krumlov
Institut environmentálních služeb, a.s.
NIDV
o.s. Motýl, Plzeň
SOŠZ a SOU Český Krumlov
SSS Brno
VU Buškovice
ZŠ a MŠ Malšice

ZŠ a MŠ Šindlovy Dvory
ZŠ Husova, Podbořany
ZŠ Kojetín
ZŠ Plánická, Plzeň
ZŠ Příbram
ZŠ Rožňavská, Olomouc
ZŠ Školní, Klášterec nad Ohří
ZŠ Letohrad
ZŠ Vysoké Mýto, Javornického
ZVAS České Budějovice
a mnoho dalších

Zdravotnická zařízení

AGEL, a.s.
Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje
Nemocnice Český Těšín a.s.
Nemocnice Podlesí a.s.
Nemocnice Prachatice, a.s.
Nemocnice Valašské Meziříčí a.s.
Nemocnice Šumperk a.s.
Dopravní zdravotnictví a polikliniky

Státní organizace a veřejná správa

Karlova Univerzita, Praha
Jihočeský kraj
Krajské centrum vzdělávání, Plzeň

 

 

 

Co o nás píší?

".....Jsme základní škola s prvním stupněm a mateřská škola. Vzhledem k omezeným finančním možnostem si pečlivě vybíráme semináře dalšího vzdělávání. Poslední roky máme velmi dobrou zkušenost s lektorem Jiřím Beníškem. Jeho semináře z oblasti emoční inteligence, rozvoje osobnosti  či relaxačních technik jsou pro nás velkou vzpruhou a posunou nás někam dál, jak v komunikaci se svými kolegyněmi na pracovišti, tak v osobním životě. Jeho profesionální přístup, zábavná forma i respektování jednotlivých individualit jsou hlavním důvodem, proč se vždy těšíme na další seminář s ním......"


Za tým ZŠ a MŠ Šindlovy Dvory ředitelka Mgr. Pavlína Růžičková

 

 

"....Milý Jirko Beníšku, setkání s Tebou a enneagramem mi usnadnilo život :) Do té doby jsem pozorovala a hodnotila svět svýma očima (pro „zasvěcené" jedničkovýma - asi chápete ta muka...) a přinášelo mi to docela velkou porci trápení a (fuj!) hněvu. Ne že bych se po kurzu vznášela jen na obláčcích klidu a vyrovnanosti, ale rozhodně jsem pochopila, že svět nikdy nebude fungovat podle mých představ, protože lidé jsou prostě různí! A tak jsem zažila skutečné prozření: ostatní NEJSOU jako já; život často nevnímají jako já; to, že nejsou jako já, mi nedělají schválně (alespoň většinou )....."

Mgr. Hana Šmirková, CGNŘ Olomouc

 

 

"....Měla jsem již několikrát možnost zúčastnit se seminářů, které vedl pan Jiří Beníšek. Pokaždé se na tyto dny těším, přestože podvědomě cítím, že se v průběhu semináře může pootevřít či otevřít i moje „třináctá komnata" a já jsem nucena si přiznat vlastní nedokonalost v oblastech asertivních dovedností, zvládání konfliktů v praxi nebo emoční inteligence v pedagogické praxi.
Výčet témat, která jsme probírali, byl mnohem širší, což není ta nejpodstatnější věc. Pro mě osobně je důležité, že pan Beníšek své posluchače nechce kritizovat či duševně zdeptat, aby jim dokázal jejich slabé stránky. On nastíní a ukáže možnosti, jak opustit zažité a vyjeté koleje a oni mohou zkusit nový směr.
Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že se nejedná o jednoduchou jízdu, mnohdy škobrtám, tápu a tiše se vztekám. Ale každý seminář pro mě znamená radost z poznání, že se v dané problematice začínám smysluplně orientovat a mám velikou chuť získané poznatky převést do svého každodenního života, ať pracovního nebo osobního.
Obrazně řečeno: občas si dovolím z rychlosti číslo tři přeřadit na čtyřku nebo pětku. A kupodivu, jedu plynule, beze strachu a jízda mě baví...."

Mgr. Eva Matoušová, SOŠZ a SOU Český Krumlov"....Přínosem semináře pana Beníška pro nás byly techniky vhodné při jednání s rodiči, které často úspěšně využíváme v naší pedagogické praxi. Byla nabídnuta zajímavá témata, uvedeno spoustu konkrétních příkladů. Semináře byly připraveny a měly spád. Kladně hodnotíme  zkušenosti lektora a rady se zvládáním stresu v učitelské profesi. Ztotožňujeme se s názorem, že chování dítěte se formuje v rodinném prostředí do tří let, škola by neměla přejímat odpovědnost za výchovu dítěte. Kladně hodnotíme příjemné vystupování lektora, vstřícný přístup...."

Za pedagogický sbor ZŠ Letohrad, Komenského 269, Mgr. Pavla Skácelíková - ředitelka

 

"...Konzultace s Jiřím Beníškem mi pomohly pojmenovat problémy, ujasnit si co je jejich příčinou a jak s nimi dále pracovat. Přínosem je i to, že jsme si uvědomili, že je dobré podívat se na problémy i z jiného úhlu pohledu a pochopení, že práci na našem JÁ musíme udělat sami. Uvědomění si, že existuje i další rozměr našeho vědomí, ne jenom ten materiální. Tušení a pocity jsme si potvrdili, že to tak skutečně je. Např: Cizí nohou nevykročíš. Řeš jenom to co vyřešit můžeš a ty co vyřešit nemůžeš, přijmi. Nedívej se na svět jen svýma očima. Nesuď druhé podle sebe apod. Líbil se mi především individuální, lidský a empatický přístup a upřímný zájem i snaha pomoci řešit mé problémy...."

Referenční dopis od Ing. M. Vomáčkové - znalkyně v oboru ekonomika

 

 

"...V případě, že hledáte lektora, na kterého se ve smyslu perfektní přípravy/stoprocentního zaujetí  posluchačů daným tématem/co nejvyšší efektivnosti chcete vždy spolehnout, ze své osobní a dlouholeté zkušenosti Vám vřele doporučuji pana Jiřího Beníška..."

Lenka Vohradníková, Oblastní ředitelka Jihočeské hospodářské komory České Budějovice